Ponad 30 lat
doświadczenia
Założyciel Kancelarii adwokat Włodzimierz Stasiak posiada wieloletnie doświadczenie, które zdobywał w trzech zawodach prawniczych, a obecnie przekazuje je swoim współpracownikom, co pozwala na kompleksowe prowadzenie wszelkich spraw klientów Kancelarii.
Skutecznie pomagamy w
walce z zadłużeniem
Doradzamy jak zwalczać negatywne konsekwencje zadłużenia.
Reprezentujemy w sporach z funduszami inwestycyjnymi i innymi podmiotami zajmującymi się masową windykacją.
Wykwalifikowani
specjaliści
Swoje usługi opieramy o osoby posiadające niezbędne kwalifikacje do obsługi klientów. Proces szkolenia naszych prawników rozpoczynamy wiele lat przed zdobyciem tytułu adwokata.

Doradztwo prawne inwestycją
w spokojną przyszłość

Świadczymy kompleksowe usługi prawnicze w celu pomocy prawnej naszym Klientom. Lokalizujemy problemy natury prawnej, pomagamy przygotować się do działania, uniknięcia negatywnych konsekwencji nieznajomości prawa.

Spory sądowe, umowy, długi? Problem już powstał?

Pomożemy w jego rozwiązaniu.

Zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania

58 341-80-02

fax 58 341-77-15

Włodzimierz Stasiak,
Właściciel kancelarii, adwokat

Aktualności

02 października 2017 r.

Nowa strona www Kancelarii. Witamy.

04 października 2017 r.

Wszystkim aplikantom gratulujemy zdanych egzaminów i zapraszamy do współpracy.

Zakres działalności

Każda sprawę traktujemy indywidualnie i kompleksowo, co pozwala na odpowiednią obronę w sprawach karnych jak i reprezentację oraz doradztwo w pozostałych sprawach prywatnych.

Nasze wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie do każdej sprawy na podstawie systemu ryczałtowego lub godzinowego.

Popularne sprawy

Prawo karne
Jan Kowalski
Kancelaria pomogła mi w sprawie karnej, w której myślałem, że nie mam żadnych szans w zderzeniu z machiną sądowniczą. Pan Mecenas Stasiak, pomimo długoletniej batalii wygrał moją sprawę, co spowodowało, że zostałem przywrócony do pracy.
Marzec, 2017
Prawo cywilne
Adam Nowak
Przez problemy zdrowotne popadłem w długi. Wierzytelności przejęły Niestandaryzowane Sekularyzacyjne Fundusze Inwestycyjne Zamknięte. Dzień i noc nękali mnie telefonami. Obecnie nie mam już z nimi problemów, zaś powództwa funduszy zostały oddalone w całości dzięki Panu adwokatowi Przemysławowi Stasiakowi.
Styczeń, 2016
Odszkodowania
Anna Barełkowska
W wyniku wypadku samochodowego doznałam rozległych uszkodzeń nóg, miednicy, twarzo-czaszki. Dochodziła do siebie bardzo długo. Przez cały okres rekonwalescencji jak i później Kancelaria Adwokacka Włodzimierza Stasiaka wsierała mnie prawnie. Dzieki ich staraniom sprawca wypadku został skazany zaś ja otrzymałam ostatecznie bardzo wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie.
Listopad, 2016
Prawo podatkowe
Spółka z o.o. – klient Kancelarii
Przez nieterminowe regulowanie zobowiązań wobec naszej firmy, straciliśmy płynność finansową co w ostateczności doprowadziło do problemów z regulowaniem podatków oraz ZUS. Praconicy Kancelarii pomogli nam wyjść z problemów kompleksowo, od negocjacji z klientami po rozmowy z fiskusem i ZUS.
Grudzień, 2016

Zespół

Image module

Włodzimierz Stasiak

Adwokat

Założyciel Kancelarii, adwokat z ponad 30 letnim stażem w zawodach prawniczych (Prokuratora i radcy prawnego). Specjalista z zakresu prawa karnego.

Specjalizacja: prawo karne, procesy karne i karno-skarbowe, spory sądowe.

Image module

Przemysław Stasiak

Adwokat

Absolwent wydziału prawa Szkoły Wyższej Prawa i Dyplomacji w Gdyni. W latach 2012-2015 Kierownik Działu Prawnego w Kancelarii Jedliński i Wspólnicy w Gdyni. Od 2015 r. Adwokat – członek Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku prowadzący indywidualną praktykę. Od 2011 r. przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą. Od września 2008 r. stale współpracujący z Kancelarią Adwokacką Włodzimierz Stasiak. Pasjonujący się motoryzacją i podróżami.

Specjalizacja: Spółki prawa handlowego, obsługa podmiotów gospodarczych, nieruchomości, podział majątku, roszczenia rewindykacji mienia, sprawy cywilne, postępowania egzekucyjne cywilne i w administracji.

Image module

Krystian Sieczczyński

Adwokat

Absolwent wydziału prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2009 r. związany z Kancelarią Adwokacką Włodzimierz Stasiak. Posiada bogate doświadczenie w sporach cywilnoprawnych oraz obsługi klientów w sprawach karnych ze szczególnym uwzględnieniem postępowań przygotowawczych. Specjalizuje się również w sprawach rozwodowych i rodzinnych.

Specjalizacja: Prawo karne, spory sądowe pomiędzy przedsiębiorcami, sprawy rozwodowe, sprawy cywilne.

Image module

Paweł Milewski

Adwokat

Adwokat współpracujący z Kancelarią.

Specjalizacja: Prawo cywilne w szczególności w zakresie wad rzeczy sprzedanych, prawo karne. Obsługa podmiotów gospodarczych.

Image module

Agnieszka Wiraszka

Adwokat

Specjalizacja: Prawo karne, prawo cywilne, prawo rodzinne, rozwody, podział majątku, alimenty, sprawy pracownicze.

Image module

Marta Reptowska

Aplikant adwokacki

Specjalizacja: Prawo cywilne, z uwzględnieniem spraw gospodarczych, prawo karne, Obsługa podmiotów gospodarczych. Reprezentacja w sporach sądowych w sprawach karnych i cywilnych.

Image module

Dagmara Kmiecińska

Kierownik Sekretariatu

Kariera

Testimonial by Aplikant adwokacki
Aplikant adwokacki
Zapraszamy do współpracy aplikantów adwokackich
Testimonial by Poszukujemy studentów 5 roku prawa na stanowisko praktykanta, z opcją przedłużenia współpracy na aplikacji adwokackiej.
Praktykant
Poszukujemy studentów 5 roku prawa na stanowisko praktykanta, z opcją przedłużenia współpracy na aplikacji adwokackiej.
Zapraszamy do współpracy.
Praca w naszej kancelarii z pewnością pozwoli na rozwój potrzebnych w karierze adwokata umiejętności i doświadczeń. Stawiamy na profesjonalne przygotowanie naszych pracowników oraz wspólną pracę przy każdej sprawie.
Włodzimierz Stasiak, właściciel kancelarii

Dane kontaktowe

Zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania

58 341-80-02
fax 58 341-77-15

Pon – Pt: 10:00 – 17:00
Prosimy o telefon w celu umówienia się na spotkanie.

ul. Grażyny 16/1, 80-438 Gdańsk
NIP: 957-041-70-26

Formularz kontaktowy